טאבה בתקשורת

''ערוץ 10'': תכנית ''סודות הנדל''ן''- ראיון עם דפנה שחר וגיא בלושינסקי

ראיון עם טל ברוך, בתכנית "סודות הנדל"ן בערוץ 10, בנושא התארגנות נכונה לקראת פרויקט תמ"א 38.

 

טל ברוך- הרצאה בבית ציוני אמריקה, קידום תמ"א 38 ופינוי ובינוי

הרצאה של טל ברוך, חברת טאבה קידום פרוייקטים בכנס מקצועי בבית ציוני אמריקה בנושא ניהול וארגון נכון של תהליכי תמ"א 38 ופינוי בינוי מצד בעלי דירות ובאופן מקצועי, תכנון מדויק ויעיל של הפרויקט, חיבור אנשי מקצוע מתאימים, עבודה מול דיירים וארגון נכון של שלבי התהליך

''גלובס''- טל ברוך: "תמ"א 38 הוא תהליך מורכב שיכול להימשך שנים"

"רק גורם ניטרלי וחיצוני שפועל בתוך הבניין יחד עם בעלי הדירות, יכול לזרז את אותו"

 

טל ברוך בראיון ברדיו 102fm, בנושא ההבדלים בין חברות בנייה קטנות לחברות בנייה גדולות

ראיון עם טל ברוך ועופר פטרסבורג ברדיו 102fm, בתכנית של ליאת רון ורועי כהן בעניין ההבדלים בין חברות בנייה קטנות לחברות בנייה גדולות.

טל ברוך בדיון בועדה בכנסת, בנושא התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי בינוי

טל ברוך זומן לדיון בכנסת, ע"י מנהלת הוועדה המיוחדת להקמת הרשות להתחדשות עירונית בראשות הח"כ אלי כהן מכולנו. דברים שטל אמר בעניין החשיבות בארגון נכון של הפרויקטים המורכבים הללו, ועל הצורך הכ"כ חשוב בתמריצים כלכליים להצלחה שלהם.

 

טל ברוך בכנסת- על החשיבות בפעילות המארגנים החיצוניים בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי

דיון בחוק המארגנים בכנסת, מתוך דיון בהצעת חוק הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית בכנסת בראשות ח"כ אלי כהן מכולנו. טל ברוך עונה לח"כים ומסביר על החשיבות בתפקידו של מארגן ניטרלי מקצועי שמנהל את הפרויקט מטעם בעלי דירות החל מתחילת הדרך, ובצורה מקצועית, מוסדרת ונכונה.

 

"TheMarker"- ראיון עם טל ברוך על הפוטנציאל בתכנון של דירות קטנות במסגרת פרויקטי תמ"א 38

כתבה שהתפרסמה בחודש יוני 2016 במוסף הנדל"ן בעיתון TheMarker. ראיון עם טל ברוך על הקושי הרב במצב של חוסר ודאות בתכנון מיזמי הריסה ובנייה (תמ"א 38\2)

 עיתון "קול בכפר": ראיון עם טל ברוך בנושא החשיבות של ארגון פרוייקטים מטעם בעלי דירות

"ארגון פרוייקטים ותכנון מקצועי מטעם בעלי דירות זו הדרך הנכונה ביותר היום ליזום תמ"א 38". כך אומר היזם הכפר סבאי, טל ברוך, שמשתתף בחודשים אלו בדיונים בכנסת, בנושא הקמת הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, שמטרתה לקדם ולעודד פרויקטים של התחדשות עירונית, ולהאיץ את ביצועם. 

"ידיעות השרון": "כמחצית מהבניינים בכפר סבא אינם עומדים בתקן החיזוק, אומר טל ברוך מנכל חברת טאבה" 

"לדברי ברוך, מדיניותה הנוקשה של העירייה באה לידי ביטוי ביתר שאת בכל הנוגע לפינוי - בינוי. נושא שעיריות כמו הוד השרון והרצליה מעודדות דרך אפשרות הוספת דירות נוספות, מעבר למקובל בזכויות הרגילות, ובכך משפרות את הרווחיות של היזם בפרויקט".

"גלובס''- תמ"א 38: עד כמה חשובה סינרגיה בין כל הגורמים המקצועיים

בפרויקטי תמ"א 38 היזמים נתקלים לא אחת במהמורות לא צפויות, העלולות לסכן את המיזם. על מנת למנוע זאת נדרשים כל אנשי המקצוע הנוטלים חלק בפרויקט לשתף פעולה ולהבין את נקודת המבט של כל האחרים.